Első nap: Nagyvárad – Király-hágó – Székelyudvarhely – Csíkszereda
Második nap: Csíksomlyó – Gyimesbükk
Harmadik nap: Mádéfalva – Gyilkos-tó – Békási-szoros
Negyedik nap: Parajd, sóbánya – utazás haza
Első nap: Nagyvárad – Király-hágó – Székelyudvarhely – Csíkszereda
Második nap: Csíksomlyó – Gyimesbükk
Harmadik nap: Mádéfalva – Gyilkos-tó – Békási-szoros
Negyedik nap: Parajd, sóbánya – utazás haza