Megmutattuk magunkat a világnak – 2018

By | 2018-10-16

2018 október elején olyan programok voltak, amelyekben iskolánk életét megmutattuk az iskola kapuin kívül állóknak, a világ más részén élőknek.

  • Az iskolánk munkáját segítő finn pedagógusok az internet segítségével “élő” kapcsolatot teremtettek Finnország Kuopia városban lévő Pyörön Koulu általános iskola 3-4. osztályos és iskolánk hasonló korú tanulói között úgy, hogy a két tanterem 2200 km-re volt egymástól.
  • 2018. október 12-én az Erdős Kamill Szakközépiskola 9. osztályos tanulói sikerrel szerepeltek a XI. “Játék-Szín” Dél-alföldi Regionális Amatőr Színjátszó Találkozóján Művelődési Központban Ugyanezen a rendezvényen 10-esek a lebonyolításban segítettek.

2018. október 13-án gitárosaink, táncosaink szintén sikerrel szerepeltek az I. Ausztrál Bál-on, amit a Városi Sportcsarnokban tartottak.