Közösségépítő nap – 2019. március 22.

By | 2019-03-22
Közösségépítő nap az Eötvösben

Március 22-én személyiségfejlesztő és közösségépítő délelőttöt tartottunk általános iskolánkban. Tanulóink számára változatos, játékos programot szerveztünk. Mindenki kipróbálhatta azokat a fejlesztő és izgalmas társasjátékokat, amelyeket egy pályázaton nyertünk. Kreatív foglalkozásokon a tavaszt idéző munkadarabok születtek. A nagyobbak számára filmklubot szerveztünk, ahol a megtekintett rövidfilmek  mondanivalóját, erkölcsi tanulságait  boncolgatták. A kisebbek mesehallgatás közben érzelmeiket, gondolataikat jeleníthették meg rajzaikon. A sportcsarnokban a gyerekek – hangos szurkolás mellett – ügyességüket, gyorsaságukat mérték össze csapatjátékokban. Pedagógusaink és tanítványaink munkáját missziós munkatársaink segítették. Jó hangulatú, lelket felüdítő délelőttöt töltöttünk együtt!