Az online zaklatás veszélyei a rendőr szemével

By | 2023.05.25.
A Reményhír Intézményben tartott előadást a Békés Vármegyei Rendőrfőkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának főelőadója Deák Sándor r.őrnagy. Előadásában kitért az online bántalmazás, rágalmazás veszélyeire és adott esetben következményeire. Az 5-6. osztályosoknak tartott tájékoztató minden lehetséges körülményt felvillantott tanulóink előtt: védeni magukat, társaikat és nem bántalmazni – se szóval, se képpel – másokat. A mai online világban, a közösségi média használatát meg kell tanulnunk kulturáltan és jól kezelni!
A 7-8-9- évfolyamos tanulóink pedig a drogok és az alkohol okozta veszélyekkel ismerkedhettek meg. Sokat hallunk erről, de nem eleget. Az óvatosság, a megelőzés mindennél fontosabb!
 
Köszönjük az őrnagy részletes, informatív, magával ragadó előadását!