Szeretet és megbecsülés az idősek iránt

By | 2023.11.10.

Iskolánk 2. a osztályos tanulói és az AMI gitáros növendékei is részt vettek a Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymisszió Segítő Szolgálat Békési Telephelyének munkatársainak az Idősek világnapja alkalmából megrendezett ünnepségén.

A Segítő Szolgálat életében hagyomány, hogy telephelyeiken minden évben az Idősek világnapja alkalmából felköszöntik az általuk gondozott szépkorúakat. A békési telephely ünnepségén dicsőítő dalokkal, a Reményhír Intézmény tanulóinak műsorával és ajándékkal is kedveskedtek a szervezők a vendégeknek.

Iskolánk 2.a osztályos tanulói és gitárosai köszöntötték a meghívott vendégeket. Színvonalas, szívet melengető műsorral és apró ajándékkal kedveskedtek az időseknek.

Köszönjük Nektek gyerekek a megható pillanatokat! Köszönjük Nektek kedves Tanítók (Pankotainé Vas Éva, Zuborné Kalotai Andrea, Farkas Mihály, Szilágyi Attila) a felkészítő munkát!