Óvodapedagógus állás a Reményhírben

A Reményhír Szakközépiskola, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola munkatársat keres:

Óvodapedagógus munkakörbe

FELADATOK:

  • 3-7 éves korú gyermekek óvodai nevelése, differenciált fejlesztése, az iskolai életmódra és a közösségi életre való felkészítése
  • az óvodapedagógus munkájával összefüggő adminisztrációs teendők ellátása
  • az óvodai programok, rendezvények, kirándulások lebonyolításának segítése
  • részvétel a nevelőtestület munkájában
  • együttműködés a családokkal

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség, vagy megkezdett főiskolai tanulmányok
  • innovatív pedagógia módszerek alkalmazása
  • igény és képesség a csapatmunkára
  • precizitás, megbízhatóság
  • előny keresztény szemlélet és életmód

AMIT KÍNÁLUNK:

  • teljes munkaidő
  • közalkalmazotti bérezés
  • kedvező munkahelyi feltételek
  • fiatalos, lendületes közösség
  • tanulmányok támogatása
  • lakhatási támogatás

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE: Felvétel után azonnal.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Békés, Móricz Zs. u. 44.

JELENTKEZÉS: folyamatos

Bejegyzés megosztása Facebookon

www.remenyhir.hu

Belügyminisztérium
Nemzeti Kulturális Alap
Az Intézményünk aktuális hírei, eseményei