A tanév lezárását követően nevelőtestületi értekezleten értékeltük a 2022-2023. tanév munkáját, eredményeit, nehézségeit. Az intézményegységek éves tevékenységeit, feladatait áttekintettük, valamint meghallgattuk, megnéztük a munkaközösségek beszámolóit.

A rendezvényen intézményünk pedagógusait köszöntötte Kálmán Tibor Békés város polgármestere és Mucsi András képviselő is. Kálmán Tibor polgármester elmondta: „Polgármesterként nagyon fontosnak tartom azt a sokszínűséget, melyet a városban működő egyházi fenntartású iskolák és óvodák jelentenek. Örömmel és együttműködéssel tekintek a gyülekezet napjainkban is zajló intézményfenntartó tevékenységére. Ezúton is köszönöm az intézmény minden dolgozójának az idei tanév munkáját, a város életében való aktív részvételt. Jó pihenést, feltöltődést kívánok mindannyiuknak a nyári szünetre!”

Az intézmény vezetése megköszönte azon pedagógusok, pedagógusok munkáját segítők áldozatos, kitartó és hűséges munkáját, akik 15-20-25-30-35-40 éve az iskoláért dolgoznak.

Elismerésben részesült:

15 éves munkájáért: Farkas Mihály, Dr. Erdész Csabáné

20 éves munkájáért: Harcsa Anetta, Nagy Margit

25 éves munkájáért: Prorok Ágnes

30 éves munkájáért: Varga Henriette

35 éves munkájáért: Kissné Fábián Éva, Rabatinné Sajban Edit

40 éves munkájáért: Lipcsei Jánosné

Bejegyzés megosztása Facebookon

Facebook
Az Intézményünk aktuális hírei, eseményei
Vármegyei atlétika diákolimpia

2025. május 7-én rendezték meg Békéscsabán a vármegyei atlétika hárompróbát, amelyen iskolánk II.korcsoportos tanulói 7. helyezést értek el. A csapat tagjai: Antóni Ketrin,

Tovább »
Sikeres ágazati alapvizsga!

A Szociális ápoló és gondozó képzés első jelentős mérföldkövéthez érkeztek azok a felnőttek, akik az iskolarendszerű felnőttképzésben vesznek részt. A 2025. május 05-én

Tovább »
„Az Év Békési Sportolója”

Békés várossá nyilvánításának 52. évfordulóján megtartott ünnepi testületi ülésen iskolánk testnevelője, Surman Zoltán világbajnok ökölvívó kapta „Az Év Békési Sportolója” elismerést. Büszkék vagyunk

Tovább »